Šiltos bitės siūlo šiltinimo purškiamomis poliuretano putomis paslaugas, kurios, pažadam, pateisins lūkesčius, nes:

👉 puta, kurią naudojam, niekada nesisloksniuoja
👉 neatšoka nuo medienos
👉 neturime nei vieno pavyzdžio, susijusio su bėdomis dėl sandarumo testo
👉 kokybiška puta neturi alergenų, todėl įsikraustę į svajonių namus dings papildomi dirgikliai alergiškiems žmonėms.
👉 naudojama puta nesusmunka ir po daugelio metų
👉 iš visų jėgų stengiamės išgauti tokį rezultatą, koks mus tenkintų asmeniškai, jei patys būtume klientai, tad kainos ir kokybės santykį laikome aukso viduriuku.

Būtent todėl klientų džiaugsmas tampa ir mūsų džiaugsmu!

Kiek metų poliuretano putos nepraranda savo savybių? 

Poliuretano putos Lietuvoje vis dar yra naujiena, į kurią žmonės žiūri ganėtinai atsargiai. Kodėl? Todėl, kad su ja vis dar nėra susipažinę ir nėra tikri, ar poliuretano putos ilgai tarnaus. Savaime suprantama, juk dar labai mažai žmonių, kurie turi apsišiltinę kokį pastatą daugiau, nei 30 metų, tad ko klausti? Ko teirautis, ar poliuretano putos yra kokybiškas pasirinkimas, jei tai yra naujiena?

Besigilinant tiek į specialistų tyrimus bei išvadas, tiek į istorinius faktus darosi aišku, jog pasitikėti šia naujove išties verta. Pradėkime nuo to, jog poliuretaną išrado dar 1937 m. Vokietijoje, tačiau masinė gamyba Europoje prasidėjo tik 1955 m. Jis akimirksniu tapo itin populiarus karinėje aviacijoje, tankų ar net raketinių šachtų apšiltinime, o statybos pramonėje – šilumos ir garso izoliacijoje. Pats poliuretano ilgaamžiškumas dažniausiai yra vertinamas kaip 30 metų, tačiau Vokietijos specialistai, išardę dar 1970 m. apšiltintus konstruktus ir ištyrę juos apšiltinusio poliuretano pavyzdžius, nustatė, jog „SAVYBĖS NEPAKITO“.

Tuo įsitikinti galite ir patys, jei dar kur nors rusyje laikote seną babos šaldytuvą. 🙂 Pažiūrėkite – tarp jo sienų juk poliuretanas, kuris, beje, kartu su savo patobulintomis techninėmis charakteristikomis naudojamas ir pačiuose naujausiuose šaldytuvuose. Galiu garantuoti, jog jis bus mažiausiai paliestas laiko iš visų to šaldytuvo dalių.

Uždaros poros Dituvos sodų namelyje. Šilumos pralaidumo koeficientas tik 0,022W/mK!!!! Konkrečiai šiame namelyje 10cm sienos bus su varža R4,55!! O stogo putos storis- 15cm su varža R6,8
Kas dar iš šiltinimo medžiagų gali pasigirti tokia varža minimaliai prarandant vidinę erdvę?
Žmonėms žiemą bus tikrai šilta, o karštą vasarą gyvens vėsiai!! Labai daug žiemų ir vasarų!!