Sienos šildomos dviem būdais – iš vidaus ir iš lauko pusės.

Namo sienos sudaro didžiausią šiltinamą plotą,  lyginant su kitomis namo konstrukcijomis.

Labai dažnai būsto mikroklimatas neatitinka žmonių lūkesčių. Yra keletas priežasčių, kodėl taip nutinka. Jeigu nemaloniu šaltuku dvelkia nuo namo sienų, arba vasarą jos šiltos, tada sprendimas yra.  Sienų apšiltinimas mūsų kokybiška atvirų ar uždarų porų poliuretano puta padidins namo šilumos izoliacijos efektyvumą nemažiau nei du kartus. Ir atvirų, ir uždarų porų puta ypač greitai padengiamos ant įvairiausių sienų paviršiaus (metalas, betonas, plytos, difuzinė plėvelė ir t.t.) ir nereikalauja jokių papildomų tvirtinimo elementų. Be to, atvirų porų poliuretanas pasižymi puikiomis garso izoliavimo savybėmis, todėl galima jį naudoti ne tik kaip šilumos izoliatorių, bet ir kaip vidinių sienų, pertvarų, ar dubliuotų namų sienų apipurškimui.

Populiariausias SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ VIDAUS yra karkasinio namo tarp statramsčių. Poliuretano putomis dėl jų skverbimosi savybių ne tik pašalinsite šilumos nutekėjimą, bet ir suteiksite papildomo patvarumo pastato konstrukcijoms. Ši medžiaga turi aukščiausias šilumos ir garso  izoliavimo charakteristikas, be to ji yra skirtingų techninių charakteristikų (šilumos laidumas, garso izoliacija, medžiagos tamprumas, hidroizoliacinės savybės) kurias galėsime parinkti atvykę nemokamai kosultacijai iki Jūsų statomo ar renovuojamo namo.

Labiai paplitęs ir efektyvus yra SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ LAUKO PUSĖS. Svarbiausias privalumas šiltinant iš lauko yra tame, kad apšiltinus lauko sienas pastatas ilgiau išlaikys šilumą. Nes sienų konstrukcija tokiu atveju veikia kaip akumuliacinė sistema. Apšiltinus lauko sieną iš išorės ji atvės žymiai  lečiau, nei apšiltinta iš vidaus.

Bet kokiu atveju kiekvienas šiltinimo atvejis yra individualus ir išskirtinis, reikalaujantis situacijos įvertinimo. Atsižvelgiant į pastato paskirtį, konstrukciją. Atvažiavę nemokamai konsultacijai visada parinksime tinkamiausią šiltinimo būdą.