Sprendžiant būsto šiltinimo problemą reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į stogo apšiltinimą, nes pagal statistiką būtent per stogą išeina apie 30 proc šiluminės energijos. Daugumoje atvejų stogas susideda iš aibės sudedamujų dalių, kurios turi siūles, sujungimus, o tai reiškia nėra pakamai sandarios. Kaip analogą kitoms šiluminėms izoliacijoms mes rekomenduojame šiltinti stogą mūsų kokybiška poliuretano puta. Ši medžiaga turi aukčiausias šilumos ir garso  izoliavimo charakteristikas, be to ji yra skirtingų techninių charakteristikų (ar Jus domintų šilumos laidumo, ar hidroizoliacinės savybės, ar garo laidumas, ar galų gale medžiagos tamprumas) kurias galėsime parinkti atvažiavę nemokamai kosultacijai iki Jūsų statomo ar renovuojamo namo. Bet kas svarbiausia,  ji užpurškiama ant šiltinamo paviršiaus, prie kurio patikimai prilimpa be jokių sujungimų ir mikro plyšių. Mažas poliuretano putų svoris leidžia apšiltinimo darbus atlikti be papildomų sąnaudų apšiltinimo svorio skaičiavimams, nes medžiagos lengvumas praktiškai neapkrauna stogo konstrukcijų.  Atvirų porų poliuretanas 1kub.m sveria tik 10 kg, tai 1kv.m. stogo  apkrova nuo 1kg iki 3kg (priklausomai nuo norimo putos storio).

Kaip jau minėjome, stogas yra namo zona su maksimaliu šilumos atidavimu, nes šiltas oras kyla į viršų, todėl pirmiausia remiasi į stogo konstrukcijas ir pasišalina per nesandarumus ir atvėsta šalčio tiltelių vietose. Taigi,  kiekviena jo konstrukcijos dalis privalo būti apšiltinta ypač atsakingai. Mūsų kokybiškos poliuretano putos tai idealus būdas užsandarinti visas stogo konstrukcijas, ypatingai sudėtingus konstrukcinius mazgus. Putos sandariai prilimpa tiek prie medžio, tiek metalo, tiek difuzinės plėvelės nepalikdamos nesandarių ertmių ar šalčio tiltelių. Šios putos biologiškai neutralios, todėl Jūsų stoge neužsiveis nei pelėsis, nei grybelis, ar parazitai. Beje, graužikams šios putos visiškai neįdomios.

Poliuretano putos užpurškiamos greitai, dar greičiau sustingsta, joms nereikia papildomų medžiagų, ar tvirtinimų, beveik visada stogas apšildomas per vieną darbo dieną.