Perdangos – tai perdengiamosios tarpaukštinės, pastogės ar rūsio konstrukcijos. Perdangos būna įvairių tipų: gelžbetoninės, medinės, plieninės ir t. t.  Poliuretano putos dėl savo adhezinių savybių puikiai prilimpa prie minėtų  pastato konstrukcijų.

Sprendžiant ką apšiltinti: stogą ar perdangą/lubas? Perdanga yra mažesnio ploto nei stogas. Daugelis pasrenka šiltinti perdangą, nes tuomet nereikia be reikalo šildyti pastogės. Pasirinkus šiltinimui perdangą (virš paskutinio aukšto), siūlome pasirinkti apšiltinimą ypač atsakingai. Šiltas oras kyla į viršų ir šilumos nuostoliai susidaro iki 30%. Jeigu Jūsų stogas nėra sandarus rinkitės uždarų porų poliuretano putas, tai bus dar ir puiki hidroizoliacija. Jei jūsų stogas sandarus – puikiai tiks ir atvirų porų poliuretanas. Kiekvienu atveju geriausia tartis su specialistu, kuris jus nemokamai konsultuos ir patars. Ir nepamirškite perėjimo nuo sienos į murlotą ir nuo murloto į stogą – nes netinkamai apšiltinus šį sudėtingą mazgą, patalpose bus vėsu. Perdangos šiltinimas poliuretanu – užkirs kelią visiems nesandarumams. Dideliu slėgiu išpurkštos poliuretano putos užsandarins visas skyles, ertmes, plyšius, šalčio tiltus ir neleis prasiskverbti šalčiui, bei drėgmei. Perdangas ir lubas galima šiltinti iš viršaus (palėpėje) ir iš apačios (pastato viduje). Jeigu perdanga ar lubos šiltinamos iš viršaus, o  viršuje nenumatytos gyvenamos patalpos, tada poliuretano putos purškiamos tiesiai ant medinio ar betoninio paviršiaus, bet jei šeimininkai nori palėpėje turėti vaikštomas grindis, tuomet būtina įrengti lages-gulekšnius, ant kurių būtų tvirtinamos palėpės grindys.Pritvirtinus lages poliuretano putos purškiamos tarp įrengtų lagių. Putos išsipučia ir sudaro vientisą sandarų šilumos izoliacinės medžiagos monolitą.

Jeigu perdanga, lubos šiltinamos iš apačios (iš vidinės kambario pusės), tuomet reikia iš anksto įrengti lubų tvirtinimo elementus. Poliretano putos pučiamos tarp tvirtinimo elementų ir taip pat sudaro vientisą sandarų šilumos izoliacinės medžiagos monolitą.

Šiltiname visų tipų perdangas, sunkiai pasiekiamas ir prieinamas stogo ar rūsio konstrukcijas. Ir daugelį atveju tai atliekame per vieną dieną.