Kodėl poliuretano puta? Be jos puikių šilumos ir garso izoliacijos savybių, norėtume apsistoti ties mūsų supratimu svarbiausia – SANDARUMAS.
Kompanija “Architectural Energy Corporation” JAV atliko tyrimus, kurių rezultatai išsklaido visas abejones šiuo klausimu. Buvo paskaičiuoti šilumos nuostoliai per nešiltintas pastato konstrukcijas. Vėliau tos konstrukcijos buvo padengtos ypač sandaria ir šilta šiltinimo medžiaga. Didinant šios šiltinimo medžiagos storį buvo kaskart skaičiuojami šilumos nuostoliai per apšiltintas pastato konstrukcijas (Tyrimų rezultatai pateikti lentelėje). TYRIMŲ REZULTATAI AKIVAIZDŽIAI PARODĖ, KAD ŠILUMOS TAUPYMO PAGRINDAS YRA SANDARUMAS. Ypač sandarios šiltinimo medžiagos sluoksnio šiluminę varžą padidinus daugiau kaip 100 proc. (sluoksnį pastorinus nuo 10 cm iki 20 cm), šilumos sutaupoma tik 3 proc. daugiau…, Tai ka daryti?
Atsakymas paprastas – šiltinti medžiagomis kurios garantuoja SANDARUMĄ. O didžiausią sandarumą rinkoje garantuoja mūsų siūlomos POLIURETANO PUTOS, kurios tiesiog prisisiurbia prie šiltinamo paviršiaus nepalikdamos jokio šanso visokiems šalčio tiltams. Tuo pačiu, dėl savo skverbimosi savybių patenka į atokiausius pastato plyšelius !! Beto tai besiūlis šiltinimo būdas – nėra sujungimo – reiškia nebus ateityje ir tarpo. Visa tai ir yra sandarumas.

Ypač sandarios šiltinimo medžiagos sluoksnio storis

(cm)

Ypač sandarios šiltinimo medžiagos sluoksnio šiluminė varža

R (m2K/W)

Šilumos taupymo efektyvumas

(%)

2,5 0,65 80
10 2,36 94
15 3,68 96
20 5,26 97
25 6,58 98
30 8,00 98

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *